Zostań uczestnikiem Programu!

Poprzez uczestnictwo w programie BONUS PSŻ POZNAŃ zwiększasz liczbę swoich klientów. Kibice klubowi są niezwykle lojalni i chętnie wybierają firmy, które wspierają klub sportowy.

Kibicom PSŻ Poznań na podstawie okazanej Karty Kibica udzielasz zadeklarowanego rabatu. Poprzez zwiększenie ilości klientów, Twoje zyski rosną!

Będąc uczestnikiem BONUS PSŻ POZNAŃ, dzięki podpisanej umowie z PSŻ Poznań wspierasz rozwój naszego klubu. W każdym momencie możesz wybrać wyższy pakiet reklamowy.  

Jak mam przystąpić do programu?

 1. Wypełniasz formularz papierowy lub online.
 2. Podpisujesz umowę, otrzymujesz fakturę i opłacasz ją jednorazowo lub w 2 ratach
 3. Ustalasz rabaty dla kibiców PSŻ Poznań

Jakie masz korzyści?

 1. możesz powoływać się na fakt udziału w programie BONUS PSŻPOZNAŃ we własnych materiałach promocyjnych, poprzez zamieszczanie w nich  sformułowania „Uczestnik Programu BONUS PSŻ POZNAŃ
 2. otrzymujesz naklejkę informującą o przystąpieniu i realizacji programu
 3. możesz wykorzystania logotypy BONUS PSŻ POZNAŃlub PSŻ Poznań w porozumieniu z Klubem
 4. możesz uczestniczyć bezpłatnie we wszystkich spotkaniach biznesowych organizowanych przez PSŻ Poznań,
 5. otrzymujesz wiadomości z życia PSŻ Poznań na adres email,
 6. umieszczamy wizytówkę Twojego biznesu wraz z logo i danymi adresowymi oraz zdjęciami na na oficjalnej stronie programu BONUS PSŻ POZNAŃ (www.bonus.pszpoznan.com.pl )
 7. umieszczamy logo Twojej firmy w programie zawodów żużlowych w ramach rozgrywek 2LŻ organizowanych przez PSŻ Poznań
 8. informujemy na Facebook PSŻ Poznań naszych kibiców o Twoim przystąpieniu do programu
 9. otrzymujesz zniżki do 20% przy zakupie innych form reklamy
 10. otrzymujesz 20% zniżki na zakup 2 normalnych Karnetów na sezon 2019

Ile mnie to kosztuje?

Koszt to 29 zł miesięcznie, czyli przy wpłacie jednorazowej 348,00 zł netto za cały rok płatne PRZELEWEM jednorazowo lub 2 płatności ( 1 płatność 200 zł netto w momencie podpisania umowy, 2 płatność 148 zł netto 3 miesiące później)

Kim jesteśmy?

Poznańskie Stowarzyszenie Żużla to druga drużyna sportowa po “poznańskiej lokomotywie”, czyli Lechu Poznań. Chcemy to zaszczytne miejsce umocnić, a Tobie dać rewelacyjną możliwość reklamowania swojej firmy! Niezwykle ważną informacją jest to, że na mecze żużlowe przychodzą całe rodziny, a atmosfera jest niesamowicie rodzinna.

Dwa sezony żużlowe na Golęcinie za nami. Przed nami trzeci sezon w II lidze żużlowej. Sezon 2019 jest niezwykle ważny – rok 2019 ma być sezonem awansu do rundy play-off, finału i do I ligi. Pod względem frekwencji sezon 2018 okazał się sukcesem w porównaniu do sezonu 2017. W sezonie 2018 średnia ilość kibiców na stadionie wyniosła 3 867 kibiców. Rok 2019 to wyzwanie w postaci zintensyfikowania działań pro kibicowskich. Wg założeń chcemy, by średnia ilość kibiców na Golęcinie wahała się w okolicach 5000 kibiców na mecz, co powinno dać w ogólnym rozrachunku około 40 000 kibiców w sezonie.

Pośród naszych kibiców są także Twoi klienci  – wypełnij teraz formularz, by przystąpić do programu.